מעדניית צדקיהו – מי אנחנו 
מעדניית צדקיהו התחילה כעגלת חמוצים צנועה בלב שוק מחנה יהודה. מאז השנים הראשונות לפעילות שלה אי שם בשנות השישים של המאה הקודמת המעדנייה צמחה והתפתחה וכיום יש לה מספר סניפים באזור ירושלים. הסניף הראשי של המעדנייה נמצא בשוק מחנה יהודה. לסניף זה נוספו סניפי מעדניות באזור ירושלים, באפרת – גוש עציון, במושבה הגרמנית בירושלים וגם שירותים של קייטרינג כשר שניתן לקבל בכל מקום ולכל אירוע. המעדנייה פועלת לפי ערכים ברורים של בישול אוכל משובח, טעים וטרי. אנו מקפידים על איכות המזון, על הטריות שלו, על הטעמים שלו וכמובן גם על הכשרות שלו. אנו מספקים שירותים לאנשים שבאים לסעוד במעדנייה או לקחת ממנה אוכל הביתה. אנו מספקים גם שירותים של קייטרינג לחברות וקייטרינג לאירועים עסקיים.

מעדניות – יתרונות של אוכל איכותי ממעדניות
יש הרבה יתרונות של אוכל איכותי ממעדניות. מעדניות מהוות את המקום הייחודי ביותר בו ניתן להזמין אוכל של בית. המעדנייה שלנו בירושלים וכל הסניפים שלה הינה מרכז שוקק חיים של תרבות ואוכל. השירותים שאנו מספקים של קייטרינג לאירועים קטנים וגם שירותים של קייטרינג חלבי בירושלים נועדו לאפשר לכלל הציבור בישראל ליהנות מהמאכלים המיוחדים שלנו. אנחנו מתמחים בבישול גורמה של מאכלים ביתיים מכל העדות. המאכלים שלנו ייחודים מאוד ואותנטיים והם נאמנים למתכונים המקוריים. המאכלים שלנו כוללים דגים מכל הסוגים (מעושנים, כבושים ומבושלים) וגם סלטים ייחודים מאוד ומנות של אורז, תפוח אדמה, מרקים ושלל ירקות. אנו מתמחים גם בהכנה של פשטידות טריות ומוכרים גבינות כשרות.

מעדניות בירושלים – הפתעה של טעם טוב וייחודי
מעדניות בירושלים הן עוד חלק ייחודי של העיר. אם אתם רוצים ליהנות ממאכלים ירושלמיים אותנטיים כדאי לכם לבוא לבקר במעדנייה שלנו – שם תוכלו לגלות עולם ומלואו של טעמים. איכות השירות שהצוות שלנו יעניק לכם היא איכות מיוחדת ומותאמת אישית – אנו מתאימים לכל סועד את המנה שהוא רוצה לפי השילוב אותו הוא בוחר , הדגש שלנו הוא בבריאות ואיכות כמובן  ללא חומרים משמרים , כל מנה אצלנו היא מנה שהושקע בה הרבה מאוד תכנון, עבודה ,זמן והכי חשוב אהבה. התשוקה שלנו היא אוכל ואנו שמחים לחלוק אותה אתכם דרך מכירת המנות במעדנייה או דרך שירותי קייטרינג מומלץ ושירותי קייטרינג חלבי לאירועים קטנים. מזמינים אתכם להגיע אלינו כבר מחר בבוקר לביקור ולהתרשם בעצמכם ממגוון הטעמים הרחב שיש אצלנו.