מעדניית צדקיהו – הסניפים שלנו 

מעדניית צדקיהו הינה מעדנייה ייחודית ואיכותית בלב שוק מחנה יהודה בירושלים. המעדנייה הוקמה בשנת 1967 ומאז היא פועלת כעסק משפחתי משגשג. המעדנייה שהחלה את דרכה באופן צנוע כעגלה למכירת חמוצים מונה כיום מספר סניפים . הסניפים הנוספים של המעדנייה באפרת – גוש עציון ובמושבה הגרמנית בירושלים. המעדנייה הינה מעדנייה אחת מבין שורה של מעדניות מובילות בירושלים. היתרון והייחוד של המעדנייה הוא במנות המגוונות והטריות שהיא מציעה , כולם תוצרת עצמית ומוקפדת. המעדנייה מציעה למכירה גם מגוון רחב של גבינות כשרות מן המשקים המובילים בארץ וממשקים מובחרים וכשרים ברחבי העולם. איכות המזון של המעדנייה נמדדת באלפי לקוחות מרוצים ששבים וחוזרים שנה אחר שנה לסעוד ולאכול את האוכל שלנו.

סניף שוק מחנה יהודה – מעדניית הדגל שלנו

סניף שוק מחנה יהודה של המעדנייה הינו סניף הדגל שלה. הסניפים הנוספים של המעדנייה כוללים את:

  • סניף אפרת גוש עציון
  • סניף מושבה גרמנית ירושלים
  • סניף מודיעין

פועלים לפי אותה מסורת ייחודית של מטבח מעדניות  כפי שנהוג על ידי מעדני צדקיהו  בירושלים ,שוק מחנה  יהודה . אנו שמים דגש בכל הסניפים שלנו על שירות איכותי, אדיב ומקצועי וכן דגש מיוחד וחשוב על איכות המנות. אנו מקפידים לבשל כל מנה כך שהיא תהיה טרייה ועסיסית עם טעמים מדויקים. אנו שמחים להעניק ללקוחות שלנו טעם מוכר ואהוב עם מגוון מנות ייחודיות של דגים, סלטים ותוספות. כלל המנות מבושלות מחומרי גלם איכותיים מאוד וטריים. איכות הטעמים נאמנה למטבח הביתי ולמסורת המשפחתית  והיא נשמרת הודות לאיכות הגבוה של הירקות, הדגים וכל חומרי הגלם מהם אנחנו מבשלים את המנות – חומרי גלם ממיטב תוצרת החקלאות בארץ.

מעדניית צדקיהו – למה כדאי לכם לבקר בסניפים שלנו

מוזמנים עוד היום לבוא לבקר בסניפים השונים שלנו. בסניף הקרוב למקום מגוריכם תוכלו ליהנות מחוויה קולינרית בלתי נשכחת. עיקרון  מרכזי במאכלים שלנו הוא הטריות והטעם העשיר שלהם. כלל המנות שלנו עשויות בהקפדה רבה תוך שמירה על היגיינה ועל טריות וחשוב להדגיש שאנחנו לא מתפשרים על הטעמים ועושים הכול בשביל שהם יהיו מעולים. הניסיון הרב של הצוות שלנו מצטרף לידע הקולינרי העשיר שלהם. הצוות שלנו מתמחה בהכנה של מנות איכותיות בעלות ניחוח וטעם של מטבח ביתי אמיתי. אם אתם רוצים ליהנות מטעמים ירושלמיים אותנטיים וממאכלים מיוחדים שכל אחד אוהב אתם מוזמנים להגיע לאחד מסניפינו ולחוות חוויה טעימה של אוכל ביתי ומפנק  .

דילוג לתוכן