מעדניית צדקיהו שוק מחנה יהודה – סניף הדגל שלנו
מעדניית צדקיהו הינה מעדנייה מובילה בשוק מחנה יהודה בירושלים. למעדנייה יש מספר סניפים נוספים באזור ירושלים, אך הסניף המקורי שלה שמהווה גם את סניף הדגל שלה הוא הסניף הראשי בשוק מחנה יהודה. הסניף המקורי ככל ששאר הסניפים נשאר נאמן למטבח המקורי ולטעמים המעולים של יופי המטבח הביתי הן ממזרח והן ממערב. איכות הטעמים של המנות היא מעולה. במטבח של כל הסניפים עובדים טבחים מעולים ואיכותיים שמכירים כל מנה ומנה בתפריט ככף ידם. אנו שומרים בכל הסניפים השונים של רשת מעדניות צדקיהו על ספקי מזון איכותיים, מוצרי גלם טריים ומנות טריות, טעימות וכשרות. מבין מבחר של מעדניות בירושלים המעדנייה שלנו היא מובחרת והיא מעניקה גם שירותי קייטרינג מומלץ.

מעדניית צדקיהו שוק מחנה יהודה – קייטרינג חלבי בירושלים
מעדניית צדקיהו שוק מחנה יהודה מציעה שירותים של קייטרינג חלבי בירושלים, שירותים של קייטרינג לאירועים קטנים וגם שירותים של קייטרינג לחברות. שירותי הקייטרינג שלנו כוללים שלל מנות עיקריות, מנות פתיחה ותוספות מעולות. שירותי הקייטרינג שלנו יכולים להתאים למגוון אירועים כולל אירוע בר מצווה, אירועי בת מצווה, אירועי ברית וגם אירועים כמו חתונות ומסיבות יום הולדת. כלל מנות הקייטרינג שלנו הם מנות כשרות וטריות. אנו מקפידים להכין לכל אירוע מנות בהתאמה אישית אותן ניתן לבחור ממגוון המנות שיש בתפריט שלנו ובתפריט המעדנייה שלנו. המנות כוללות בין השאר דגים באופני עשייה שונים, סלטים רעננים, מנות עיקריות של עוף ודג, ממרחים שונים וגם תוספות של ירקות, אורז ותפוחי אדמה טריים.

מעדניית צדקיהו שוק מחנה יהודה – מאכלים ביתיים
מעדניית צדקיהו שוק מחנה יהודה מתמחה במאכלים ביתיים. השירותים שלנו מגוונים מאוד והם כוללים שם שירותים של קייטרינג לאירועים עסקיים וגם שירותים של קייטרינג חלבי לאירועים קטנים. אלפי הלקוחות שצברנו במהלך השנים יעידו על טיב האוכל והטעם המעולה שלו. כלל הלקוחות שלנו שמח להעיד על השירות המקצועי שלנו והאיכות הגבוה של כל מאכל וכל מנה שאנחנו מגישים. בסניף שלנו בשוק מחנה יהודה ניתן לבוא ולהתרשם ממגוון המאכלים שאנחנו מבשלים במומחיות וגם לטעום מכל מנה ומנה. האווירה בסניף היא אווירה ביתית מאוד ומשפחתית וכל ביקור שם יכול להיות מאוד מהנה וכיפי. לאחר שתבקרו בסניף בשוק
פעם אחת אנחנו יותר מבטוחים שתבחרו לחזור כל פעם מחדש בשביל עוד טעימה ועוד קצת מהאווירה המיוחדת שיש אצלנו.

דילוג לתוכן